Bezpłatne porady przez Internet

Kubki reklamowe na każdą kieszeń

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Wiele firm szukających sprawdzonego sposobu na wypromowanie swojej działalności decyduje się na zakup kubka. Trudno się temu dziwić – to gadżet ponadczasowy, który nigdy nie wychodzi z mody. Tego typu produkt jest dostępny w wielu różnych wersjach dzięki czemu każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający, znajdzie produkt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Dostępne na rynku kubki różnić mogą się od siebie pojemnością, kształtem, materiałem wykonania oraz ceną. Więcej cennych informacji na temat ostatniego z parametrów – poniżej.Kubki reklamowe oraz inne gadżety nie są tak drogie, jak wielu osobom mogłoby się wydawać. Kluczową kwestią jest tutaj rozsądne ich kupowanie. Zapewne nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę, lecz im więcej tego typu naczyń zamówimy, tym niższa będzie ich cena jednostkowa. W związku z tym warto zastanowić się, czy w najbliższym czasie nie będziemy potrzebowali kubków na przykład na wydarzenie branżowe typu targi czy konferencja lub kolejne urodziny firmy.

Pisząc o kwestii, jaką są kubki reklamowe, warto przytoczyć ciekawą statystykę, zgodnie z którą koszt ekspozycji jednego elementu promocyjnego wynosi mniej więcej 0,004 złotego. Statystyka ta stanowi doskonałe potwierdzenie, iż gadżety są najbardziej opłacalną formą reklamy spośród wszystkich dostępnych na rynku. Decydując się na zakup tanich upominków jesteśmy w stanie sprawić, że koszty ekspozycji poszczególnych wyrobów będzie niezwykle opłacalny.

Kubki reklamowe to świetny pomysł gadżetu na każdą kieszeń. Na jego powierzchni znaleźć może się logo marki, jej slogan reklamowy, dane teleadresowe czy ciekawa, przykuwająca wzrok grafika. Nadruk umieścić można zarówno na zewnętrznej części naczynia, jak i w jego wnętrzu, a nawet na uszku. Ciekawą alternatywą dla klasycznych kubków są te, na których wybrany wzór pojawia się dopiero wówczas, gdy wypełnione zostaną one gorącą wodą. Inne niedrogie i równie praktyczne gadżety reklamowe to między innymi koszulki, smycze, notesy czy długopisy.

Tagi: , ,